UPS Çözümleri

Eaton’ın güç kalitesi ürünleri; kesintisiz güç kaynakları (UPS), akım koruma cihazları, güç dağıtım ürünleri (PDU), uzaktan izleme, yazılım, güç faktörü düzenleme, hava akımı yönetimi, rack kabin sistem ve hizmetleri gibi geniş kapsamlı güç yönetimi çözümlerini içerir. Eaton olarak tüm ürünlerimizle, gelecek nesil çözümleri geliştirecek teknik yenilikleri destekleyerek sürekli başarıya kendimizi adarız.
 
Eaton, güç kalitesi faaliyetlerini yenilikçi ürün ve hizmetlerle olduğu kadar, Phoenixtec, Powerware, MGE Office Protection Systems, Best Power, Aphel ve Wright Line gibi stratejik şirket satın alımlarıyla da sürekli olarak geliştirmiştir.
 
Eaton satışı gerçekleştirilen tüm ürünlere ve hizmetlere, garanti dahili veya harici her türlü teknik desteği sağlamaktadır.
 
Danışmanlık Hizmeti
Kullanıcının ihtiyacı olan sistemin belirlenmesi için yerinde "ücretsiz yük tespiti" yapılarak bir rapor oluşturulur ve bunun sonucunda müşteriye en dogru çözüm sunulur.
 
Devreye Alma Hizmeti
Satışı yapılan sistemler, müşterinin tesisat alt yapısı hazır hale geldiğinde CSC GRUP teknik servis personeli tarafından devreye alınır. Tüm Eaton ürünleri devreye alımından itibaren 2 yıl garantilidir.
 
Yerinde Servis Hizmeti
Garanti süresi içinde Makelsan cihazlarında çıkabilecek olası arızalara en kısa zamanda müdahale edilerek yerinde arıza tespiti yapılır, orijinal yedek parçalar ile arıza giderilerek sistemin çalışır durumda kalması sağlanır.

 
Koruyucu Bakım Anlaşması

Müşterilerin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış farklı bakım anlaşmaları ile satılan cihazların yıllar boyu güvenle kullanılması sağlanır.

Periyodik bakım anlaşması yapılarak ;

  • Sistem oluşabilecek arızalara karşı önceden koruma altına alınır ve sistemin sürekliliği sağlanır.
  • Anlaşma kapsamındaki cihazlara verilen "yerinde arıza giderim hizmetleri" ücretsiz yapılır.
  • Yedek parça fiyatları üzerinden %15 bakım anlaşması indirimi uygulanır.
  • Garanti süresi devam eden cihazlara ayrıca periyodik bakım yapılabilmektedir.
TOP