SolidWorks Yazılımları

StyleSpline Spline şekli, eğriliği ve stil karakteristikleri üzerinde daha hassas kontrol olanağı sayesinde, geometri ölçümü ve ayarlamaları yerine, tasarımınızın ince detayları için daha fazla zaman harcayabilirsiniz.

Sistem kablo bağlantıları ve ara bağlantılar dahil elektrik sistemlerinin hızlı bir şekilde tasarlanmasına olanak verir, makine ve elektrik mühendisleri arasında yeni bir köprü kurar.

 • Tüm spline karakteristikleri üzerinde tam kontrol,
 • Karmaşık şekiller ve stiller oluşturmaya hazır,
 • Spline oluşturmada daha fazla hassasiyet ve doğruluk.

Çizim Öğelerini Değiştir

ReplaceSketch Unsur geçmişini korurken ve Unsur Geçmişi Ağacında daha derin bir seviyede olsa bile değiştirilen parçaya referans gösterirken, bir çizim öğesini bir diğeri ile değiştirin. Plastik parça tasarımı ve kalıp üretimi arasında bir köprü oluşturmak için plastik parçaların üretilebilirliğini analiz eder, tasarımdaki potansiyel kusurları tanımlar ve sonuçları 3B olarak görselleştirir.

 • Herhangi bir parça referansını kaybetmeden ya da geçersiz kılmadan çizimleri kolayca değiştirir.
 • Tüm aşağı yönlü unsurlar, beklendiği gibi ek çaba gerektirmeden güncellenir.
 • Kayıp ya da bozuk referanslardan kaynaklanan aşağı yönlü hataları ortadan kaldırır.

Sac Levha Köşebentleri

SheetMetalGusset Tek bir komutla ve herhangi bir stil oluşturma seçeneğiyle sac metal bükümleri arasında kirişler ve köşebentler ekleyin.

Karmaşık geometriler çevresindeki sıvı akışını görselleştirerek tasarımınızı optimize edin.

 • Tek bir araçla tam köşebent kontrolü,
 • Sac metal parça düzeltilirken köşebendi otomatik olarak yok sayar,
 • Anlaşılması güç birkaç adımı ortadan kaldırır.

Konik Radyus Kontrolleri

ConicFillet Her bir radyusun şeklini ve boyutunu kontrol ederek daha pürüzsüz, daha güzel karışımlar ve radyuslar üretir.
Ham Malzeme Finansal Etki Aracı, bilgiye dayalı tasarım kararları için ham malzeme değişiminin finansal ve çevre üzerindeki etkilerini hızlı bir şekilde ve gerçek zamanlı olarak değerlendirir.

 • Parçalarınızın görünümüne ilişkin daha fazla seçenek ve kontrol sağlar,
  Rho değeri, genişlik ve eğrilik kontrolü yapar,
  Ardışık yüzeyler arasında daha pürüzsüz geçişler oluşturur.

Toolbox’tan Simulation’a Cıvata Bağlantı Eşlemesi

Bolt SolidWorks Simulation etütlerinde kullanmak üzere SolidWorks Toolbox’tan cıvata ve bağlantı elemanı bilgisini kolayca çıkarın ve alın.

 • Yapısal analiz ve eş zamanlı mühendislik için kitaplık bağlantı elemanı özniteliklerinden yararlanır.
 • Bağlantı elemanlarının bilgilerinin elle girilmesini hemen hemen ortadan kaldırarak önemli zaman tasarrufu sağlar.
 • Analiz etütlerinde bilgi doğruluğunu garanti eder.

SolidWorks Ürünler

SolidWorks 3B CAD

SolidWorks, programa değil tasarıma odaklan felsefesi ile yola çıkmış, esnek, kolay ve güçlü bir CAD çözümüdür. Sezgisel ara yüzü ve etkili tasarım özellikleri sayesinde daha akılcı ve hızlı şekilde ürün geliştirmeye olanak sağlar ve böylece şirketinizin başarısını ve karlılığını arttırır.

 

SolidWorks Simulation

SolidWorks Simulation ile tasarımlarınızı gerçek kullanım koşullarındaki haliyle kolay ve hızlı bir şekilde bilgisayar ortamında test ederek, prototip ve test maliyetlerinden kurtulabilirsiniz. SolidWorks Simulation, daha kaliteli ürünleri çok daha kısa sürede hayata geçirmenizi sağlar.

SolidWorks EPDM

SolidWorks Veri Yönetimi çözümleri, veri kaybı ve sürüm kontrolü kaygılarını ortadan kaldırarak, tüm tasarım bilgisi üzerinde komple kontrol sağlar.

 

SolidWorks Composer

3DVIA Composer yazılımı, imalat resimlerinizi hızlı bir şekilde hazırlamanızı, ürün dokümanlarınızı zaman kaybetmeden kolaylıkla oluşturarak ürününüzü üretimden önce 3B resim ve animasyonlarla güncel olarak tanıtmanızı sağlar.

SolidWorks Electrical

Sistem kablo bağlantıları ve ara bağlantılar dahil elektrik sistemlerinin hızlı bir şekilde tasarlanmasına olanak verir ve makine ve elektrik mühendisleri arasında yeni bir köprü kurar.

 

SolidWorks Eğitim Ürünleri

SolidWorks eğitim ürünleri, dünyadaki en iyi mühendislik okullarının %80’inde kullanılmakta, öğrenci ve araştırmacılara anında üretken olabilmeleri için fonksiyonellik ve kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Bakım Anlaşmaları

Abonelik Hizmeti üyelerine özel olarak tasarlanmış destek, yükseltmeler, yeni sürümler, özel yayımlar, eklentiler, web yayınları, performansınızı ve üretkenliğinizi artırırken, sektördeki rakiplerinize karşı ayrıcalık sağlar.

 

Ürün Karşılaştırma

SolidWorks paketleri arasındaki farklar, paketlerin içerikleri, hangi pakette hangi özelliklerin olduğu kıyaslama tablosunda net olarak görebilir, size uygun olan SolidWorks paketini seçebilirsiniz.

Neden SOLIDWORKS?

Düşük Maliyetler Hızlı Tasarımlar Yüksek Verimlilik

Türkiye'de hizmete sunulan SolidWorks, dünya çapında CAD pazarında %45’lik bir pazar payına sahiptir.

Düşük maliyet, hızlı tasarım ve yüksek verimlilik kullanıcıların SolidWorks’ü tercih etmesine neden olan kriterlerin başında yer almaktadır.

Kullanıcıların kolayca öğrenebildikleri SolidWorks ile müşteriler, programın avantajlarını kısa sürede yaşamaya başladıkları gibi, sadece 2.5 ayda verimliklerinde büyük bir artış gözlemektedirler.

SolidWorks kullanmayı öğrenmek

SolidWorks, 3D CAD uygulamasıyla kullanıcıların daha üretken olmasını, PDM yazılımı ile pahalıya mal olabilecek hataların önlenmesini ve Simulation yazılımı ile de prototip oluşturma sürecinin hızlandırılmasını sağlamaktadır.

Yapılan anketler, SolidWorks programının, kullanıcıların tasarım hızını %20 artırdığını, böylece pazara daha hızlı giriş yapabildiklerini ve malzeme tasarrufunda da % 18 kazançlı olduklarını göstermektedir.

Tasarıma Odaklanın

SolidWorks, 3B tasarım sürecini basitleştirerek tüm kullanıcıların daha üretken hale gelmesine yardımcı olur.

Tasarım ekibiniz karmaşık kuralları ezberlemek yerine, tasarıma değil daha iyi ürünler meydana getirmeye odaklanır.

Ortak Çalışma Becerisinde

SolidWorks sayesinde siz ve ekibiniz tasarımlarınızı başkalarıyla ve dış ortaklarınızla paylaşabilirsiniz, böylece yeni fikirlere, daha iyi ürünlere ve daha geniş fırsatlara kapı açmış olursunuz.

Kullanıcı Geri Bildirimleri

Müşterilerimize daima SolidWorks olarak işlerini daha da geliştirmelerine nasıl yardımcı olabileceğimizi soruyoruz.

Aslında yazılım yeniliklerimizin çoğunun başlangıç noktası kullanıcı geri bildirimleri olmuştur. SolidWorks 2011 programında yaptığımız yeniliklerin %95’ten fazlası doğrudan müşteri talepleri doğrultusunda gerçekleşmiştir.

SolidWorks Bilenler İçin Talep Büyüyor

Mühendis istihdam büroları, SolidWorks becerilerine sahip birine olan talebin diğer tasarım uygulamalarına olan talebe oranla iki kat fazla olduğunu ve farkın sürekli olarak arttığını bildirmektedir.

Buna göre daha fazla sayıda insan öğrenmek için diğer platformlar yerine SolidWorks uygulamasını seçmektedir ve bu da istihdam etmek için eleman seçimi sırasında size daha geniş bir vasıflı çalışan havuzu sağlar.

Böylece sektörün en iyilerini seçme şansına sahip olursunuz.

TOP