WorkNC Yazılımları

WorkNC CAM yazılımı, kalıp ve takımlandırma işlerindeki yüzey ve katı modeller için önde gelen otomatik CNC yazılımıdır.

WorkNC otomatik özellikler, güvenirlik ve kullanım kolaylığı alanlarında mükemmel gelişimler sağlayarak, tüm tasarım ve üretim sistemlerini geliştiren tamamlayıcı https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-20mg-prix/ bir CAM yazılımıdır.

WorkNC'nin otomatik özellikleri, deneyimsiz CAM operatörlerinin takım yollarını birkaç dakikada ayarlayabilmesini sağlar. Diğer CAM yazılımlarından deneyim sahibi olan kullanıcılar, WorkNC'nin sağladığı faydalı ve eşsiz özellikleri kolaylıkla kavrar.

WorkNC programı ile 5 eksen tezgahta her türlü özel parça işlemek mümkündür. Önce ürün seçilir.

Seçilen ürün 3d tarayıcı ile taradıktan sonra bilgisayar ortamında 3d katı modele dönüştürülür. Daha sonra bu dönüştürülen data WorkNC programı ile açılır.

Taraması yapılan data, WorkNC programı ile CAM yapılarak 5 eksen tezgahta işlenir.

WorkNC Wireedm

WorkNC Wire EDM, tel erezyon işlemleri için son derece güvenilir bir yazılımdır. Bu yazılım ile tıbbi ekipmanlar, saat sektörü, hassas mühendislik parçaları, kalıp ve karmaşık kompleks geometriler için kolay ve hızlı takımyolu oluşturabilirsiniz.

Bu yeni EDM yazılımı kullanımı kolay grafik arayüzü sayesinde sadece bir kaç tıklama ile kesme yapılacak tel erozyon makineleri için hızlı programlama imkanı sağlamaktadır.

WorkNC EDM uzun yıllar içinde geliştirilen mükemmelleştirilmiş kesme tecrübesi ile verimli tel kesimleri oluşturmanızı sağlar. Bu verimlilik artışı ile şirketler kesme sürelerini azaltıp, makine ömrünü uzatarak daha kısa teslim süreleri ve daha düşük maliyetler elde etmektedir.

Veri Alma ve Hibrid Modelleme

  • Her türlü 2D ve 3D geometri alma
  • Hybrid modelleme sayesinde geometri oluşturma (tel, katı ve yüzey)

Akıllı Analiz ve Otomatik Kesit Alma

  • Ters açı analizi
  • Dinamik kesit görünümü
  • 3D parçalarda otomatik kesit tanıma
  • Tanınmış kesitlerin 2D Modifikasyonu

2/4 Eksen Takım Yolları

  • Ters açısı bulunan ya da bulunmayan 2D profillerin kesimi
  • Direk yüzey ile 4 eksen kesim
  • 4 eksen için otomatik profil senkronizasyonu
  • Spiral ya da ofset boşaltma

3D CAD Görüntüleyici

Bu hepsi bir arada 3D CAD görüntüleyici, genel kullanılabilirlik ve fonksiyonellik ile yüksek hızda güçlü detaylandırma ve dosyalama özellikleri sunar.

Bu yazılımın geliştirilme amacı dosyalar arasında işbirliğini koruyarak ürün geliştirme, tasarım, üretim, kalite, satınalma zincirinin verimliliğini artırmaktır.

Bu ürün mümkün olan en etkili araçları kullanarak ürünlerini pazara sokmak isteyen şirketler tarafından kullanılmaktadır. Öğrenmesi kolay arayüzü sayesinde standart CAD datalarınızı kolayca açabilir ve analiz edebilirsiniz.

Yazılım, kullanıcılara 3D parçaları ölçme ve gelişmiş analiz özellikleri ile de yüzey alanı, kalınlığı, hacmi, ağırlık ve önemli ters açıları inceleme olanağı sağlar.

WorkXPlore 3D CAD görüntüleyicisi ile dinamik kesit görünümüne bakabilir, çizim üzerine doğrudan ölçü, tolerans ve notlar ekleyebilirsiniz. WorkXPlore 3D CAD görüntüleyicisi ile internet üzerinden iş arkadaşlarınıza, tedarikçilerinize ve müşterilerinize 3B parça ve montajlar iletebilirsiniz.

Bu güçlü CAD görüntüleyici ayrıca 3D dosya karşılaştırma ve sinematik animasyonlar dahil, 3D model optimize etmek için araçlar içermektedir.

TOP